Birebir Özel Ders ile Başarınızı Katlayın.

NASIL ÇALIŞIR?

Dersveral.coma hoşgeldiniz.

Dersveral.com özel ders vermek ve özel ders almak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlar.

Sitemize üye olarak hem ders talebinde bulunabilir hem de özel ders verebilirsiniz.

Öğrenci olarak;

- Ders talebinde bulunmak için üye olup profilinizi doldurun. Üye olurken "pozisyon" olarak öğrenci seçiniz. Daha sonra ana sayada bulunan "Özel Ders Almak İstiyorum"a tıklayarak ders talebinde bulunun. Talepte bulunduğunuz ders uygun kriterlere sahip öğretmenlere iletilecektir.

- Aynı zamanda sitemizde özel ders verenlerin profillerini inceleyip dilediğiniz öğretmenin profilinden de özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Ders talebiniz öğretmene iletilecektir.


 Ders aldığınız öğretmenler hakkında yorum bırakarak sizden başka ders talebinde bulunacak öğrencilere yardımcı olabilirsiniz. Yorumlarınız yönetim onayından sonra yayınlanır.

Öğretmen olarak;

- Özel ders verebilmek için öncelikle üye olup profilinizi doldurun. Üye olurken "pozisyon" olarak "öğretmen" seçiniz. Daha sonra profilinize girerek dilediğiniz kadar ders ekleyebilirsiniz.

- Anasayfada bulunan "Özel Ders Vermek İstiyorum" sekmesinden de ders ekleyebilirsniz.

- Ders ilanı eklerken özellikle iyi olduğunuz dalları eklerseniz öğrencilerin profilinizi incelediğinde sizi tercih etmesi daha kolay olacaktır.

- Sizin eklediğiniz ders kriterlerine uygun ders talebi olduğunda vermiş olduğunuz cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir."Size uygun bir ders talebi var" şeklinde bir mesaj geldiğinde "Ders Talepleri" bölümünden talebi inceleyip öğrenciyle iletişime geçebilirsiniz.

- Ayrıca profilinizden gelen ders talepleri de size iletilecektir.Böyle bir ders talebi olduğunda mesajda dersi talep edenin ismi de görünecektir. Profilinize girip ders talebini onaylayabilir ya da reddedebilirsiniz.

UNUTMAYINIZ

Profilinizin düzgün ve detaylı bir şekilde doldurulması profilinizi ziyaret edenlerin size bakışını olumlu şekilde etkiler. Aynı şekilde çok fazla özel ders ilanı demek çok daha fazla özel ders talebi demek değildir. Öğrenciler genelde bir ya da iki branşta ders veren öğretmenleri tercih etmektedir.